Atrakcje dostępne w Krynicy-Zdroju

Jaworzyna Krynicka to jedna z głównych atrakcji jakie znajdują się na terenie Krynicy–Zdroju. Znaleźć tu można wiele atrakcji, które umilą czas każdemu wczasowiczowi. Oprócz tras narciarskich, kolei linowych, parków i innych ciekawych miejsc, znajduje się tutaj obiekt wypoczynkowy oraz kilka restauracji. Najbliżej położonym hotelem oferującym komfortowe noclegi w Krynicy jest hotel trzygwiazdkowy Jaworzyna Krynicka. Położony zaraz obok ośrodka daje dużą swobodę oraz wygodę dla wszystkich turystów.

Głównym punktem obiektu rekreacyjnego jest przejazd gondolą, kiedy to podczas wyjazdu na górę podziwiać można niesamowite widoki regionu. Z samego szczytu rozciąga się zapierająca dech w piersiach panorama na pobliskie góry oraz okolicę. Szczególnie pięknie jest zimną, kiedy to biały puch pokrywa większość powierzchni dając bajkowy wygląd. Wychodząc z gondoli na samym szczycie góry, do wyboru narciarzy jest aż sześć tras. Pięć łagodnych przeznaczonych dla rodzin oraz średnio-zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów oraz jedna FIS, która jest rajem dla profesjonalistów i zawodowców. Dodatkowo na terenie obiektu powstały również dwie trasy szkoleniowe dla dzieci w celu nauki. Oprócz wyznaczonych do jazdy tras, cały kompleks posiada również inne atrakcje, które umilą czas każdej osobie. Sankostrada jest szaleńczą zabawą nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych. Położona na stoku góry Iwonka, zagwarantuje nieziemskie doznania, niepowtarzalne emocje oraz ubaw po pachy.

Drugim punktem wartym odwiedzenia jest park linowy, na terenie którego znajduje się 55 przeszkód z czterema trasami: niska, średnia , wysoka i zjazdowa oraz Big Swing. Dodatkowo ośrodek proponuje aktywne spędzanie czasu korzystając z toru gokartowego, lodowiska, zwiedzając muzeum zabawek i inne pobliskie miejsca.

One comment

  1. Łucja pisze:

    Park linowy w Krynicy jest fantastycznie przygotowany, moim dzieciom bardzo się tam podobało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>