Dwa w jednym – urlop w Dąbkach

Wybierając miejsce na wymarzony urlop, warto zwrócić uwagę, gdzie nad polskim morzem skorzystać można z największej ilości atrakcji w jak najmniejszej cenie, bez tłumów na plaży. Dąbki to popularna wieś szczególnie w okresie wakacyjnym, jednak rozbudowana sieć noclegowa pozwala na pełen komfort pobytu bez walki o miejsce zarówno w obiektach noclegowych w Dąbkach (tutaj) jak i na piaszczystym wybrzeżu.

Ta urokliwa wieś przyciąga do siebie przede wszystkim swoim ciekawym położeniem. Spędzając tutaj urlop jednocześnie ma się dostęp zarówno do Jeziora Bukowo jak i do Morza Bałtyckiego. Jest to świetne miejsce dla miłośników sportów wodnych podróżujących z całą rodziną. Jezioro wyposażone jest w wypożyczalnie, gdzie pasjonaci żeglarstwa i innych sportów wodnych mogą się spotkać i po konkurować ze sobą. Ten zbiornik jest również rajem dla wędkarzy, w którym znaleźć można aż dwadzieścia gatunków ryb. Jezioro oddzielone jest od Bałtyku przez Mierzeję Bukowską. Zatem jeśli wasi partnerzy, mężowie, żony czy dzieci uwielbiają sporty wodne, a wy wolicie wylegiwać się błogo na plaży to idealne miejsce dla was. Oprócz dwóch głównych atrakcji istnieje również szeroka paleta pozostałych możliwości. Będąc w Dąbkach warto skorzystać z okolicznych uroków przyrody. Dąbki funkcjonują również jako jedno z najlepszych uzdrowisk. Posiada rozbudowaną sieć gastronomiczną i handlową. Tutaj życie tętni na całego. Ludzie młodzi bez problemu znajdują tutaj nocne szaleństwo w klubach i organizowanych festiwalach na plaży a wyjazdy rodzinne okażą się strzałem w dziesiątkę, ze względu na lokale i obiekty przystosowane do pobytu z dziećmi.

Dąbki to nie tylko mała nadmorska wieś. To miejsce nietypowe, unikalne, jedyne w swoim rodzaju. Nie ma drugiej takiej miejscowości w Polsce, dlatego też warto chociaż raz w życiu doświadczyć tych niezapomnianych emocji spędzając tam kilka lub kilkanaście dni. My mamy już to za sobą. A Wy?

One comment

  1. czarno_biała pisze:

    Piaszczysta, szeroka plaża? Dziękuję, zostaję cały dzień :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>